wtorek, 29 kwietnia 2014

Wrap Conversion

Błękitne jak wiosenne niebo i cudownie delikatne - takie właśnie jest nosidło, które powstało z chusty Natibaby Ethno Kyanite z konopiami.
Projekt i wykonanie: mama_czterech.
Rozmiar: L
Tkaniny: chusta Natibaby Ethno Kyanite
Szwy główne w kolorze pomarańczowym. Nici Tytan.

Panel Doux-Doux jest lekko profilowany, wszyty w taki sposób w pas biodrowy, by zapewnić dziecku maksimum bezpieczeństwa i wygodną pozycję żabki. Nosidło posiada standardowe udogodnienia: zmiękczony zagłówek oraz dodatkowo wypełnione okolice nóżek dziecka. Wszystkie pasy grubo wypełnione, tak aby osiągnąć optymalne rozłożenie ciężaru na plecach i ramionach. Kąt wszycia pasów naramiennych gwarantuje komfort oraz możliwość noszenia na dwa sposoby (także pasy krzyżowane na plecach). Pas biodrowy usztywniony wysokiej jakości pianką wykorzystywaną w plecakach turystycznych.
W nosidle zastosowano klamry NEXUS w trzech rozmiarach. Wszystkie atestowane, bezpieczne, dodatkowo zabezpieczone gumkami. Wytrzymałe atestowane pasy parciane, wysokiej jakości, wzmocniono w kluczowych miejscach dodatkowymi przeszyciami. Klamra na pasie biodrowym umieszczona jest na boku, na wypełnionej części pasa, tak by zapewnić jak najwyższy komfort noszenia.
Kapturek wszywany zgodnie z kształtem zagłówka (po łuku), mocowany na zamek. Regulowany na gumki i stopery, z możliwością podtrzymania główki śpiącego dziecka. W komplecie woreczek na nosidło oraz instrukcja.
Celowo zamieściłam taki a nie inny tytuł notki. Bardzo lubię szyć chustowe nosidła. Nie każda chusta tak ładnie i miękko poddaje się, ale jak pogrzebiecie w archiwum bloga, to zobaczycie, że kilka uparciuchów dałam radę przekonać do przemiany w nosidło ;) Zapraszam do składania zamówień i do udziału w konkursie, bo to już tylko jeden dzień został, a szkoda nie skorzystać :)

Pozdrawiam serdecznie -

mama_czterech

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz :)