środa, 16 kwietnia 2014

Trochę w temacie nadchodzących Świąt...

...powstał nowy projekt z owieczką. Mam nadzieję, że spodoba się nowym właścicielom :) Zdjęcia mam tak marne jak pogoda za oknem. Udało mi się uniknąć deszczu, choć wietrzna aura nie sprzyjała fotografowaniu. Nosidła falowały, a palce marzły od zimna, brrr... ;) Czyżby znów Święta Wielkiej Nocy zamieniły się pogodą z Bożym Narodzeniem? :D
Projekt i wykonanie: mama_czterech.
Rozmiar: XL
Tkaniny: bawełna, kawałeczek chusty Nati Kalahari, bawełniany sznurek.
Szwy główne w kolorze pomarańczowym. Nici Tytan.

Projekt i wykonanie: mama_czterech.
Rozmiar: XL
Tkaniny: bawełna, len, kawałeczek chusty Nati Kalahari, bawełniany sznurek.
Szwy główne w kolorze pomarańczowym. Nici Tytan.

Panel Doux-Doux w obu nosidłach jest lekko profilowany, wszyty w taki sposób w pas biodrowy, by zapewnić dziecku maksimum bezpieczeństwa i wygodną pozycję żabki. Nosidła posiadają standardowe udogodnienia: zmiękczony zagłówek oraz dodatkowo wypełnione okolice nóżek dziecka. W pierwszym z nosideł zagłówek jest nieco niższy. Wszystkie pasy grubo wypełnione, tak aby osiągnąć optymalne rozłożenie ciężaru na plecach i ramionach. Kąt wszycia pasów naramiennych gwarantuje komfort oraz możliwość noszenia na dwa sposoby (także pasy krzyżowane na plecach). Pas biodrowy usztywniony wysokiej jakości pianką wykorzystywaną w plecakach turystycznych.
Zmieniłam nici, którymi przeszywam nosidło. Nici Tytan polskiej marki Ariadna spełniają wymagania europejskiej normy EN 12590:1999.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy życzę wielu chwil zadumy, spokoju, radości oraz rodzinnej atmosfery :) 

Pozdrawiam serdecznie -

mama_czterech

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz :)