piątek, 11 marca 2011

Ondes Watermelon

W duchu mieszania ciepłego z chłodnym powstała pastelowa hybryda Doux-Doux z serii Ondes. Skoro mamy przedwiośnie, to takie połączenie jest całkowicie na miejscu :)
Projekt i wykonanie: mama_trojki.
Rozmiar M.
Tkaniny: bawełna i len.
Panel hybrydy Watermelon składa się z sześciu rodzajów bawełnianych tkanin. Bajeczny efekt zapewniają pasy, wycięte w charakterystycznych dla Doux-Doux sposób, po łuku. Musimy przyznać, że rezygnacja z aplikacji była w tym wypadku strzałem w dziesiątkę. Mniammm...
Szwy główne w kolorze pomarańczowym. Nici Epic.
Panel Doux-Doux jest lekko profilowany, wszyty w taki sposób w pas biodrowy, by zapewnić dziecku maksimum bezpieczeństwa i wygodną pozycję żabki. Hybryda posiada standardowe udogodnienia: zmiękczony zagłówek oraz dodatkowo wypełnione okolice nóżek dziecka. Wszystkie pasy grubo wypełnione, tak aby osiągnąć optymalne rozłożenie ciężaru na plecach i ramionach. Kąt wszycia pasów naramiennych gwarantuje komfort noszenia. Pas biodrowy dodatkowo usztywniony wysokiej jakości pianką wykorzystywaną w plecakach turystycznych. Pianka ta powoduje, że pas biodrowy nie odkształca się podczas noszenia, jest wytrzymały na przetarcia i otarcia. Co ważne, jest także niezwykle lekki.

Klamra na pasie biodrowym umieszczona jest na boku, na wypełnionej części pasa, tak by zapewnić jak najwyższy komfort noszenia.
Kapturek wszywany zgodnie z kształtem zagłówka (po łuku), mocowany na zamek. Regulowany na gumki i stopery, z możliwością podtrzymania główki śpiącego dziecka.W komplecie woreczek na nosidło oraz instrukcja.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz :)