piątek, 23 lipca 2010

Dmuchawce z Marsylii - premiera ergo

Właściwie to nie premiera, tylko prapremiera :)
Ergo doux-doux z numerem 1!
Ukryte przed światem... aż do dziś :) Proste w swojej formie i mocno spersonalizowane: ma szeroki panel, odpowiednio niższy (bo lokator tak lubi), i wyjątkowo wąskie pasy naramienne - bo matka nosicielka tak lubi. Uszyte zimą z z myślą o letnich spacerach, z dwóch warstw mięciutkiej chusty Nati Marsylia, by zapewnić swobodną cyrkulację powietrza.
Chusta na to ergo została wybrana nieprzypadkowo. Ma oczywiście francuskie konotacje, jak wszystko co wiąże się z doux-doux :) Jej kolory i klimat przypominają nam zalaną słońcem zatokę w Marsylii, malowaną przez Paula Signaca :)
Aplikacje zaprojektowane przez kuku i mamę_trójki.
Wybór tkanin i wykonanie mama_trojki.
Rozmiar XL.
Użyte tkaniny: bawełna oraz chusta Nati Marsylia.
Szwy główne, tak jak we wszystkich nosidłach doux-doux, w kolorze pomarańczowym.

Ergo posiada standardowe udogodnienia. Ma zmiękczony zagłówek oraz dodatkowo wypełnione okolice nóżek dziecka. Wszystkie pasy zostały grubo wypełnione, tak aby osiągnąć optymalne rozłożenie ciężaru na plecach i ramionach. Kąt wszycia pasów naramiennych gwarantuje komfort noszenia. Pas biodrowy  został dodatkowo usztywniony. 
W nosidle zastosowano klamry NEXUS w trzech rozmiarach. Wszystkie atestowane, bezpieczne, dodatkowo zabezpieczone gumkami. Pasy parciane, wytrzymałe, wzmocnione w newralgicznych miejscach dodatkowymi przeszyciami. Klamra na pasie biodrowym umieszczona jest na boku, na wypełnionej części.  

4 komentarze:

 1. Model już nieco za duży się robi, "trza" nowego modela stworzyć;)))
  Mama Trójki, może być zawsze Mamą Trójki i Małej Dziewczynki;)))
  To tak jakoś mi się nasunęło:)

  OdpowiedzUsuń
 2. hahahahaha :D niezły dowcip, ale póki co nie piszę się na to ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ha ha, no proszę! I stało się, Mamo CZTERECH :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)