poniedziałek, 2 czerwca 2014

Doux-Doux Nature

Pastelowe nosidło Doux-Doux Nature powstało na wzór hybrydy Doux-Doux Watermelon, z tą różnicą, że miało być utrzymane w brązach, beżach i zieleniach. Jest dokładnie takie jak natura za oknem. Sami zobaczcie :)

Projekt i wykonanie: mama_czterech.
Rozmiar: L
Tkaniny: len, bawełna, jedwab.
Szwy główne w kolorze pomarańczowym. Nici Tytan.
Klamry NEXUS w trzech rozmiarach.

Panel Doux-Doux jest lekko profilowany, wszyty w taki sposób w pas biodrowy, by zapewnić dziecku maksimum bezpieczeństwa i wygodną pozycję żabki. Nosidło posiada standardowe udogodnienia: zmiękczony zagłówek oraz dodatkowo wypełnione okolice nóżek dziecka. Wszystkie pasy grubo wypełnione, tak aby osiągnąć optymalne rozłożenie ciężaru na plecach i ramionach. Kąt wszycia pasów naramiennych gwarantuje komfort oraz możliwość noszenia na dwa sposoby (także pasy krzyżowane na plecach). Pas biodrowy usztywniony wysokiej jakości pianką wykorzystywaną w plecakach turystycznych.
W nosidle zastosowano klamry NEXUS w trzech rozmiarach. Wszystkie atestowane, bezpieczne, dodatkowo zabezpieczone gumkami. Wytrzymałe atestowane pasy parciane, wysokiej jakości, wzmocniono w kluczowych miejscach dodatkowymi przeszyciami. Klamra na pasie biodrowym umieszczona jest na boku, na wypełnionej części pasa, tak by zapewnić jak najwyższy komfort noszenia.
Kapturek wszywany zgodnie z kształtem zagłówka (po łuku), mocowany na zamek. Regulowany na gumki i stopery, z możliwością podtrzymania główki śpiącego dziecka. W komplecie woreczek na nosidło oraz instrukcja.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz :)