poniedziałek, 12 września 2011

Nosidło do lubienia :)

Nosidełko do lubienia, do kochania i do przytulania. 
Wyjątkowe, słoniowe, na szczęście :)
Przedstawiamy Doux-Doux Elephant dla Ewy i jej synka Remusia.
Musimy przyznać, że magda_lena obdarzyła słoniątko rozbrajającym spojrzeniem :)
Projekt: magda_lena, wykonanie: mama_trojki.
Rozmiar: L
Tkaniny: bawełna, sztruks, len.
Szwy główne w kolorze pomarańczowym. Nici Epic.
Aplikacja wymagała ekwilibrystyki na maszynie, ale było warto ;)

Panel Doux-Doux jest lekko profilowany, wszyty w taki sposób w pas biodrowy, by zapewnić dziecku maksimum bezpieczeństwa i wygodną pozycję żabki. Nosidło posiada standardowe udogodnienia: zmiękczony zagłówek oraz dodatkowo wypełnione okolice nóżek dziecka. Wszystkie pasy grubo wypełnione, tak aby osiągnąć optymalne rozłożenie ciężaru na plecach i ramionach. Kąt wszycia pasów naramiennych gwarantuje komfort oraz możliwość noszenia na dwa sposoby (także pasy krzyżowane na plecach). Pas biodrowy dodatkowo usztywniony wysokiej jakości pianką wykorzystywaną w plecakach turystycznych. Pianka ta powoduje, że pas biodrowy nie odkształca się podczas noszenia, jest wytrzymały na przetarcia i otarcia. Co ważne, jest także niezwykle lekki.
W nosidle zastosowano klamry NEXUS w trzech rozmiarach. Wszystkie atestowane, bezpieczne, dodatkowo zabezpieczone gumkami.  Bardzo cicho się otwierają. Wytrzymałe pasy parciane, wysokiej jakości wzmocniono w kluczowych miejscach dodatkowymi przeszyciami. Pasy łatwo się regulują.  Klamra na pasie biodrowym umieszczona jest na boku, na wypełnionej części pasa, tak by zapewnić jak najwyższy komfort noszenia.
Kapturek wszywany zgodnie z kształtem zagłówka (po łuku), mocowany na zamek. Regulowany na gumki i stopery, z możliwością podtrzymania główki śpiącego dziecka.W komplecie woreczek na nosidło oraz instrukcja.

2 komentarze:

  1. Rzeczywiście do przytulania! :) Słodkie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Pati, za ogon też go można pociągnąć - bez powodu nie "dynda" ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)