piątek, 21 marca 2014

Wiosna, wiosna!

Wczoraj przywitaliśmy wiosnę astronomiczną, a dziś kalendarzowa potwierdziła, że na pewno jest! Nadeszła - piękna, słoneczna, ciepła, a wraz z nią nadchodzą nowe nosidła Doux-Doux :)
Inspiracją do nich było zdjęcie nadesłane przez właścicielkę tygrysiej hybrydy Aurora Suomi.
Mamy nadzieję, że marcowa, zmienna pogoda nie zniechęci nikogo do długich spacerów z maluszkami, a kiedy zmęczenie lub senność dopadną, można wskoczyć rodzicom na plecki. Wiosenna mżawka w tak zacnym miejscu jak Champ-de-Mars nikomu nie straszna, a nosidło Doux-Doux poniesie każdy, nawet najsłodszy ciężar ;)

środa, 19 marca 2014

W czasie deszczu nie musi być nudno

Pogoda marcowa nie zachęca do działania, ale maszyna w pracowni Doux-Doux ruszyła. Mimo iż za oknem jest deszczowo i dość ponuro, wbrew wiosennej aurze w każdym kąciku na pięterku zamieszkało mnóstwo energetycznych tkanin. Powstało już jedno nosidło z nowej serii "dudusiów". Dziś mała zajawka paryskiego projektu.

Nowe nosidła powstaną w trzech rozmiarach i w różnych wersjach kolorystycznych. Na początek soczyście zielona, wiosenna odsłona :)

Ciekawa jestem Waszych opinii :) Podoba się nowy projekt? 
Bardzo dziękuję za odzew na FB i Waszą otwartość. Wszystkie uwagi i sugestie zanotowałam i wezmę pod uwagę przy kolejnych projektach. W temacie nosideł szytych z chust - kilka mam za sobą. Z tego co wiem właścicielki były zadowolone. Jeśli ktoś miałby takie życzenie, zapraszam do kontaktu :)

Pozdrawiam serdecznie -

mama_czterech