sobota, 31 grudnia 2011

najlepszości w Nowym Roku :)

z Nowym Rokiem zostawmy za sobą czarne chmury...

przed nami nowe perspektywy...


kto wie co czeka nas za zakrętem?


pędźmy do przodu z nadzieją, że będzie tylko lepiej :) pozdrawiam podróżująco-noworocznie  ---
mama_trójki

wtorek, 27 grudnia 2011

Święta...

...w tym roku jakieś inne, radośniejsze, spokojniejsze, ciepłe, rodzinne, pyszne, pachnące domowym barszczem z uszkami, osłodzone kutią i makowcem... spędzone w świetle świec, z rozmową w tle i międzypokoleniową grą planszową... było pięknie...
pozdrawiam poświątecznie i dzielę się odrobiną ciepełka :)


wtorek, 20 grudnia 2011

Spacer o poranku...

Było cudownie choć mroźno... Zobaczcie sami :)A teraz cieszę oczy w cieple kominka, z filiżanką gorącej herbaty. Może ktoś dołączy? Zapraszam :)


Doux-Doux Toucan - zapowiedź

Dziś będzie króciutko - zapowiedź radosnego tukana w ciepłych brązach i intensywnych turkusach. Szykuje się nosidło dla pięknej dziewczynki o cudnym imieniu :) Doux-Doux Toucan.

poniedziałek, 19 grudnia 2011

Krok po kroku, krok po kroczku... idą Święta...

W niedzielę zapaliliśmy czwartą świecę adwentową, a w domu zapachniało mieszanką korzenną, pierniczkami i... mandarynkami. W tym roku nasz mandarynkowy lampion dołączył do cudnych kolaży Delie i Ewy. Dziewczyny, dziękuję - świetna robota! :)

A teraz trochę wieści z pracowni :) Zostało jedno, jedyne grudniowe nosidło do uszycia. Ostatni czas był dla nas dość ciężki rodzinnie - dzieciakom siadła odporność, a i mnie nie oszczędziło. W licznych mailach pytacie o termin kolejnych zapisów. Tuż po Nowym Roku dołączę formularze zamówień do sklepiku Doux-Doux. Tymczasem pozostawiam Was z tegorocznym Karpiem ;)


poniedziałek, 5 grudnia 2011

Mikołajki czyli legenda, magia i tradycja


Noc z 5 na 6 grudnia to czas, kiedy Święty Mikołaj rozdaje dzieciom prezenty. To ile radości wniósł ten dobrotliwy staruszek do naszych domów będziemy wspominać przez całe życie. Kiedy byłam mała zawsze starałam się nie zasnąć i spotkać ze Świętym Mikołajem. Niestety oczy same się zamykały, a noc ciemniała. Pod jej osłoną do pokoju wślizgiwał się przybysz z dalekiej Laponii i spełniał dziecięce marzenia. Rozpakowywanie prezentów odbywało się z samego rana i było ogromną radością.
buycellphonesale
Dzisiaj nasze dzieci z podobnym zapałem i wypiekami na twarzy czekają na Świętego Darczyńcę. Te starsze usilnie chcą wierzyć, że jest, bo któż dobrowolnie odmówiłby przyjęcia podarków? Młodszym wiara łatwiej przychodzi ;)
W przeddzień dnia Świętego Mikołaja wszystkim dzieciom życzymy spełnienia marzeń, a ich mamom i tatusiom dużo radości we współtworzeniu magicznego świata dzieciństwa :) 
Tymczasem odmierzamy czas do Świąt Bożego Narodzenia :)